Obchodní podmínky

Jedinou podmínkou pro nákup v našem velkoobchodě je minimální odběr ve výši 2500,- Kč bez DPH.

Neposkytujeme zboží do komise, neakceptujeme vratky neprodaného zboží.

 

Doprava

 

  1. Dopravu objednaného zboží zajišťujeme po celé České republice od 3.000kč bez DPH zdarma vlastním rozvozem. Při nižší objednávce účtujeme 150kč za dodání. Zboží dodáváme operativně v nejkratším možném čase. Termín dodání záleží na regionu, kde se momentálně nachází naši řidiči při pravidelném zásobování zákazníků. Vždy se snažíme dodat zboží do pěti pracovních dnů, ale ve výjímečných případech se dodací lhůta může protáhnout až na dva týdny.  
  2. Další možností doručení zásilky je expresní doprava, kdy zboží expedujeme do 72 hodin po obdržení objednávky. V tomto případě využíváme kurýrní služby GLS, výše poplatku se pohybuje kolem 150,- Kč za balík v závislosti na váze. Při odběru nad 5 000,- Kč bez DPH dopravu neúčtujeme. U dražšího a křehkého zboží, nebo při větším množství objednaného zboží VŽDY preferujeme dopravu naším řidičem.
  3. Zboží je také možno po telefonické dohodě osobně vyzvednout přímo ve skladu v Brandýse nad Labem.

 

Platba

 

Preferovaným způsobem platby je hotovostní úhrada našemu řidiči, případně kurýrovi při předání zboží u Vás na obchodě.

Platbu kartou akceptujeme pouze v případě naší firemní dopravy. Kurýrovi GLS platit kartou nelze!

Zavedeným zákazníkům umožňujeme platbu převodem na účet se splatností 14 dnů.

Převzetím a podpisem faktury za zboží zákazník potvrzuje souhlas s rozhodčí doložkou, jejíž úplné znění je uvedeno níže.

V případě nedodržení splatnosti si vyhrazujeme právo vystavit penalizační fakturu ve výši 0.05% dlužné částky za každý den prodlení, nezaplacené zboží si odebrat zpět, případně předat případ k rozhodčímu řízení.

Text rozhodčí doložky:

"Smluvní strany se podle zákona o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů č.216/1994 Sb. v platném znění dohodly, že veškeré jejich spory vzniklé z této smlouvy anebo v souvislosti s ní budou rozhodovány v rozhodčím řízení před jediným rozhodcem podle Jednacího řádu rozhodčího řízení vydaného Unií pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. IČ: 27166147 (dále jen "Unie") a zveřejněného na internetové adrese www.urmr.cz, přičemž rozhodce bude ke dni doručení žaloby zapsán v Seznamu rozhodců vedeném Unií a smluvní strany tímto výslovně pověřují Unii, aby určila podle Jednacího řádu rozhodčího řízení rozhodce pro rozhodčí řízení založené touto rozhodčí doložkou.

Smluvní strany tímto pověřují takto určeného rozhodce k rozhodování všech sporů podle zásad spravedlnosti. Smluvní strany výslovně prohlašují, že před podpisem rozhodčí smlouvy měly a mají možnost seznámit se s Jednacím řádem rozhodčího řízení, jakož i s Nařízením o nákladech rozhodčího řízení, a také tak učinily a uvedené dokumenty tak považují za nedílnou součást této rozhodčí smlouvy." Slevy

Slevy

 

  • Při osobním odběru zboží ve skladu v Brandýse nad Labem a platbě v hotovosti poskytujeme vždy slevu minimálně 5% bez ohledu na výši objednávky.
  • Na každou objednávku nad 10.000kč bez DPH poskytujeme slevu 10% , přičemž nezáleží na způsobu objednání zboží.
  • Nákup realizovaný zde na našem velkoobchodním E-SHOPU je navíc zvýhodněn slevou 5% již při objednávce nad 5.000kč bez DPH.

V případě pravidelných větších odběrů, nebo při jednorázovém odběru velkého počtu ks od jedné položky, poskytujeme individuální množstevní slevy. Pro stanovení slevy prosím kontaktujte vedení firmy na tel. 608 026 918, nebo 777 255 653.

Slevy v jednotlivých bodech NELZE sčítat, a ani vzájemně KOMBINOVAT se slevami na zboží v AKCI 30, 50, 70, na zboží ve 2. jakosti a na DOPRODEJ KUSOVÉHO ZBOŽÍ ZA SNÍŽENÉ CENY!

Reklamace

Drobné reklamace většinou řešíme výměnou kus za kus s další objednávkou, kdy obdržíte vyměněné zboží a reklamované vrátíte našemu řidiči. V tomto případě není nutné reklamaci hlásit ihned po obdržení zboží. Pokud reklamované zboží nemáme skladem, odečteme z následující faktury. V případě, že Vám nebude tento způsob vyhovovat, vystavíme na reklamované zboží dobropis.

V případě reklamace dražšího zboží, reklamace většího počtu kusů, reklamace chybějícího, nebo zaměněného zboží, nás prosím kontaktujte na tel. 608 026 918, nebo 608 056 108 do 48 hodin od převzetí zásilky. Každý takový případ řešíme individuálně.