Možnosti objednání

1. Osobní návštěva obchodního zástupce

Standardně volíme způsob objednávání zboží prostřednictvím našich obchodních zástupců (dealerů), kteří se operativně pohybují po celé republice. Objednat návštěvu Vašeho obchodního zástupce si můžete telefonicky na čísle 608 056 108 nebo 608 026 918.

Obchodní zástupce Vás po dohodě navštíví osobně a předvede kompletní nabídku zboží. Nespornou výhodou toho způsobu prodeje stále zůstává možnost konzultace a získání veškeré dostupné informace o nabízeném produktu. Dealer zná detailně celý sortiment a může tak zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se nabízeného zboží, jako například rozměr, varianty, materiál, nebo balení, které někdy přes veškerou snahu nemusí být z fotografie zjevné.

2. Telefonicky, e-mailem, případně osobně ve skladu v Brandýse nad Labem

Kontakt:
Pražská 1782, 250 01,  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav  (najděte na mapě)
tel: 608 026 918, 777 255 653   mail: prodeximport@volny.cz

3. Velkoobchodní E-shop 

Objednávky on-line mohou učinit pouze registrovaní zákazníci a založení účtu je také nutné pro zobrazení velkoobchodních cen. Registrovat se můžete zde - registrace.

Výhodou on-line objednávky je napojení na skladový systém, kde vždy vidíte aktuálně dostupné zboží, a také cenové zvýhodnění již od 5.000kč bez DPH.

Minimální částka objednávky v našem velkoobchodním e-shopu je 2.500 kč bez DPH.

Pracovník firmy Vás bude po obdržení objednávky telefonicky kontaktovat ohledně termínu a způsobu dodání.