O firmě

Prodex Import s.r.o. - zavedený importér a distributor dekorací a dárkových předmětů

Firma Prodex Import s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších dovozců a  distributorů dekorací a dárkového zboží v České republice. 

Prodex Import jako společnost s ručením omezeným působí na trhu od roku 2002. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti velkoobchodního prodeje a importu zboží z Asie si firma během krátké doby vybudovala silnou pozici na trhu v České republice se sítí pravidelných maloobchodních odběratelů a v současné době kompletně pokrývá i trh na Slovensku.

Velkobchod Prodex Import s.r.o. a jeho široký sortiment zboží

 

Velkoobchod Prodex Import nabízí obsáhlý sortiment dekorací, dárků a dárkových předmětů. Významnou složku nabídky tvoří dárková dekorativní keramika, keramické květináče a vázy, doplňky a dekorace do zahrad. Významnou složkou sortimentu tvoří také sezónní zboží - vánoční ozdoby a dárky, velikonoční figurky a dekorace, produkty na Svatý Valentýn, nebo jarní a podzimní keramika a zahradní doplňky. Více podrobností o kompletní nabídce zboží najdete v Přehledu sortimentu.

Hlavní snahou firmy Prodex Import  je stabilně nabízet široký a hlavně komplexní sortiment dárků, dekorací a dekoračních doplňků a zpřístupnit  tak širokou škálu produktů nejen velkým zahradním centrům, ale zejména také menším živnostníkům, bytovým doplňkům a květinářům, nebo zahradnictvím po celé republice tak, aby i menší firmy mohly obstát v tvrdém konkurenčním boji a mohli si vybrat originální zboží na míru svému konkrétnímu obchodu a své filozofii.

Nejzajímavější částí naší nabídky tvoří vlastní import dárkových a dekorativních předmětů především v oblasti zahradní keramiky, jako jsou MG a polyrezinové figury a sochy do zahrad, ozdobné obaly na květináče a zahradní dekorace ze zemí dálného východu, převážně z Číny a z Indonesie. Díky dlouholetým obchodním kontaktům v Asii  a stálému agentskému zastoupení v Číně naše firma stabilně drží široké spektrum výrobků skladem a výhodné ceny.