Obchodní podmínky firmy PRODEX import sro

Jedinou podmínkou pro nákup v našem velkoobchodě je minimální odběr ve výši 2500,- Kč (bez DPH).

Podrobný popis způsobu a možností objednávání zboží najdete zde

Dodání zboží

 1. U mnoha artiklů není z technických důvodů možné vyexpedovat větší množství kusů od jedné barvy nebo pouze jednu konkrétní variantu výrobku. Je to z toho důvodu, že  produkty jsou již od  výrobce mixované a tříděné po několika barvách či provedeních v setu, aby byla zajištěna co největší možná různorodost nabídky.
  Stejnou barvu či variantu od jednoho druhu produktu zajistíme pouze na zakázku za příplatek, který bude stanoven individuálně
 2. Neposkytujeme odběr zboží do komise, neakceptujeme vratky neprodaného zboží.
 3. Okamžitý osobní odběr zboží je možný pouze při návštěvě a realizaci objednávky v centrálním skladu v Brandýse nad Labem. Zboží objednané na pobočce v Praze je obvykle zpracováno v nejkratším možném čase stejně jako běžná objednávka od obchodního zástupce a zavezeno naší dopravou po předchozí dohodě. Osobní odběr zboží pro objednávky na pobočce je možný pouze po pohodě a realizuje se také v centrálním skladu.

Doprava


Dopravu objednaného zboží zajišťujeme po celé České republice od 3.000kč bez DPH ZDARMA naší dopravou. Při nižší objednávce si účtujeme 150kč za jeden balík. Zboží dodáváme operativně v nejkratším možném čase. Termín dodání záleží na regionu, kde se momentálně nachází naši řidiči při pravidelném zásobování zákazníků. Vždy se snažíme dodat zboží do pěti pracovních dnů, ale vyjímečně se dodací lhůta může protáhnout až na dva týdny.  

 1. Další možností doručení zásilky je expresní doprava, kdy se snažíme expedovat zboží do 48 hodin po obdržení objednávky. V tomto případě využíváme kurýrní služby GLS, výše poplatku se  pohybuje kolem 150,- Kč za 1 ks zásilky v závislosti na váze. U dražšího a křehkého zboží preferujeme dopravu naším řidičem.

Při objednávce nad 5000,- Kč bez DPH je expresní DOPRAVA ZDARMA.

 1. Zboží je také možno po telefonické dohodě osobně vyzvednout přímo ve skladu v Brandýse nad Labem.

Platba

 1. Běžným způsobem platby je hotovostní úhrada při předávce zboží (resp. platba našemu    řidiči, či dobírka kurýrovi dopravní společnosti), dalším způsobem je možnost bezhotovostní platby předem na bankovní účet.
 2. V současné době již akceptujeme platbu kreditní kartou.
 3. Zavedeným zákazníkům, nebo při opakovaných odběrech akceptujeme platbu na fakturu se splatností 14 dnů. 

Převzetím a podpisem faktury za zboží zákazník potvrzuje souhlas s rozhodčí doložkou, jejíž úplné znění je uvedeno níže.

V případě nedodržení splatnosti si vyhrazujeme právo vystavit penalizační fakturu ve výši 0.05% za každý den prodlení, další dodávky nerealizovat a nezaplacené zboží požadovat zpět, případně předat případ k rozhodčímu řízení.

Text rozhodčí doložky:

"Smluvní strany se podle zákona o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů č.216/1994 Sb. v platném znění dohodly, že veškeré jejich spory vzniklé z této smlouvy anebo v souvislosti s ní budou rozhodovány v rozhodčím řízení před jediným rozhodcem podle Jednacího řádu rozhodčího řízení vydaného Unií pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. IČ: 27166147 (dále jen "Unie") a zveřejněného na internetové adrese www.urmr.cz, přičemž rozhodce bude ke dni doručení žaloby zapsán v Seznamu rozhodců vedeném Unií a smluvní strany tímto výslovně pověřují Unii, aby určila podle Jednacího řádu rozhodčího řízení rozhodce pro rozhodčí řízení založené touto rozhodčí doložkou.

Smluvní strany tímto pověřují takto určeného rozhodce k rozhodování všech sporů podle zásad spravedlnosti. Smluvní strany výslovně prohlašují, že před podpisem rozhodčí smlouvy měly a mají možnost seznámit se s Jednacím řádem rozhodčího řízení, jakož i s Nařízením o nákladech rozhodčího řízení, a také tak učinily a uvedené dokumenty tak považují za nedílnou součást této rozhodčí smlouvy." 

INFO: Jednací řád rozhodčího řízení ke stažení najdete dole na této stránce.

Slevy

 • Při osobním odběru zboží ve skladu v Brandýse a platbě v hotovosti poskytujeme vždy slevu minimálně 5% (pokud není dosaženo na slevu vyšší, viz. bod 2.)
  • Při všech odběrech realizovaných prostřednictvím našich obchodních zástupců poskytujeme následující slevy z objednávky:

  nad 10 000 Kč bez DPH - sleva 6%
  nad 15 000 Kč bez DPH - sleva 8%  
  nad 20 000 Kč bez DPH - sleva 10% 

  • Při nákupech realizovaných prostřednictvím našeho E-SHOPU poskytujeme následující ZVÝHODNĚNÉ SLEVY

  nad  5 000 Kč bez DPH  -  sleva 5%
  nad  7 000 Kč bez DPH -   sleva 7% 
  nad 10 000 Kč bez DPH - sleva 10%

  V případě velkoodběrů, případně jednorázových odběrů velkého počtu ks od jedné položky poskytujeme individuální množstevní slevy.

  Kontaktujte přímo vedení firmy na tel. 777 255 653 nebo 608 026 918.


  SLEVY v jednotlivých bodech NELZE sčítat a vzájemně KOMBINOVAT.

  Výše uvedené slevy se NEVZTAHUJÍ na zboží v AKCI 30, 50, 70 , zboží 2. jakosti a na doprodej kusového zboží. Zde jsou nabízené slevy konečné.

  Jednací řád rozhodčího řízení (DOCX 39,6 kB), 10.10.2010
  Jednací řád rozhodčího řízení rozhodců AD HOC vydaný Unií pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a. s. (dále jen “Jednací řád”) (ve znění novely ze dne 15. 12. 2009)
   

  Košík

  Položek: 0
  Cena: 0,–

  Hledání

  Logo: eDekor.cz - maloobchod