Zajímavé množstevní slevy již od 1500,- kč bez DPH!

Datum: 1.1.2012

Všem našim zákazníkům nabízíme zajímavé množstevní slevy při každém odběru! Výše slevy záleží na způsobu objednávky a výši obratu

Objednávka realizovaná v e-shopu je cenově nejvýhodnější.     

Pro každý nákup platí minimální velkoobchodní odběr 1500 kč bez DPH. 

1. Slevy při osobním nákupu a odběru: 

při osobním či telefonickém objednání, vlastním odvozu zboží z provozovny v Praze Braníku, nebo ze skladu v Brandýse nad Labem a platbě v hotovosti poskytujeme slevu na každý odběr minimálně 5%, pokud nedosáhnete na slevu vyšší podle podmínek v bodě 2. a 4.

2. Slevy při nákupu prostřednictvím obchodního zástupce:

Při každé objednávce realizované naším obchodním zástupcem získáváte slevu podle výše hodnoty objednávky v následující výši:

< nad 5 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 2%
< nad 10 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 4%
< nad 15 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 6%
< nad 20 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 8%

Ke slevám v bodě 2. poskytujeme ještě další slevu 2% za platbu v hotovosti

 3. Zvýhodnění pro všechny objednávky realizované v e-shopu:

< nad 3 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 3%
< nad 5 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 5%
nad 7 000 Kč bez DPH  poskytujeme slevu 7%
< nad 10 000 Kč bez DPH poskutujeme slevu 10%

Při odběru nad 3000 Kč bez DPH je navíc po celé ČR doprava zdarma, a to  i v případě expresního  doručení do 72 hodin kurýrem GLS. Doprava na Slovensko se řeší dohodou se zákazníkem.

4. Slevy ze speciálních akcí, např. slevových letáků:

Další možností získání slevy jsou specíální edice slevových letáků. Každý takový leták obsahuje originální slevové číslo. Pokud při nákupu zboží uvedete Vaše originální slevové číslo z tohoto letáku, zaručujeme Vám slevu 10% pro každou další objednávku!

Při objednávce prostřednictvím našich pracovníků je třeba toto originální slevové číslo předem nahlásit, při objednávce prostřednictvím našeho e-shopu stačí slevové číslo napsat do poznámky při dokončení nákupu.

Toto originální slevové číslo je stálé, nepřenosné a platí pro KAŽDOU objednávku po CELOU dobu naší spolupráce. Jedinou podmínkou pro zachování platnosti slevového čísla jsou ALESPOŇ 4 realizované objednávky v průběhu 12 měsíců. Slevové letáky jsou tištěny nepravidelně v menších edicích a jsou distribuovány našimi obchodními zástupci.

V případě, že jste obdrželi od našich obchodních zástupců leták s pozvánkou na každoroční prodejní a kontraktační výstavy a předložíte jej při návštěvě naší expozice, obdržíte také jednorázovou slevu 10% na objednané zboží na stánku.

 5. Individuální množstevní slevy:

V případě zájmu o individuální slevu při větším jednorázovém odběru zboží je  nutné kotaktovat vedení firmy na tel. 777 255 623 nebo 608 026 918.


SLEVY v jednotlivých bodech se NESČÍTAJÍ a NELZE vzájemně KOMBINOVAT

Výše uvedené slevy se NEVZTAHUJÍ na zboží v AKCI 30 50 70 a na DOPRODEJ KUSOVÉHO ZBOŽÍ za již snížené ceny!
 

Košík

Položek: 0
Cena: 0,–

Hledání

Logo: Zajímavé množstevní slevy již od 1500,- kč bez DPH!

Logo: Facebook - profil Prodex Import.cz